Blažené rozpoznání svého já, urputné krize středního věku a krátkodobé deprese napomáhá vyřešit řízený koučink

Různé strachy během života potkaly každého z nás. Například se může jednat o strach o nejbližší příbuzenstvo, patří sem strach o svůj zdravotní stav zdraví, prožitek nemoci, deprese různého charakteru, otravné krize středního věku. Mnohokrát se lidé upínají k lékům, objednávají u psychologů, fixují se na návyky, unikají od reality, bývají zlostní, jsou nevydýchatelní, v nejhorším se sebepoškozují. To vše však nemůže skončit úspěšně. Máme spásné řešení, jež je postaveno na uvědomění si síly, sebeporozumění, svých schopností, dovolí získat znovu jistotu.

Ideální podmínky k růstu vlastního já vytvářejí programy Moje síla. Klienti dosáhnou lepší duševní a fyzické kondice, jež bude základem pro lepší odolnost vůči nástrahám života, úskalím života, přemůžou strachy, zjistí vlastní způsob, jak se vyvarovat přetvářky bez ztráty důstojnosti. Lektoři a jejich koučink dokážou objevit v každém jeho pravou osobnost, jež přijímá i dává, v neúspěchu umí nalézt ponaučení, přemůže krize středního věku, zvládne deprese, vydrží válku se závislostmi, ale bez ztráty své citlivosti, užije si všechny sny a přání a bude se umět radovat z každého nadcházejícího rána.

Z nabízených programů Moje Síla si každý zájemce může vybrat optimální kurz podle svých potřeb. Zmíněné Roční programy se zaměřují na zájemce, kdo se chtějí věnovat rozvoji vlastní síly systematicky a znatelného posunu dosáhnout již v krátkém časovém období. Kupříkladu úloha průběžných programů spočívá v primárním seznámení se s kurzy. Jednorázové intenzivní kurzy jsou směřovány do pobytových programů. Na osobním růstu v souvislosti s osobními potřebami pracuje koučink Moje síla.

Tags: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>