Kosmetika z přírodních zdrojů, eko výrobky a praktické spotřebiče na vk-nature.cz

Přehledný internetový obchod VK-nature.cz je snem každé hospodyňky, která přemýšlí ekologicky, úsporně i efektivně. K dispozici je naturální kosmetika, ekologické produkty i praktické spotřebiče do domácnosti. Dodavatelem kosmetiky z přírody, drogistického zboží, doplňků do bytu i dekorací, domácích potřeb a domácích spotřebičů je firma Dedra. Zdravá výživa ve stylu ajurvédy je pak dodávána značkou DNM. Na produkty z Reishi houby se specializuje DXN. Firma ENERGY je pak dodavatelem přírodních bioinformačních produktů. Sortiment obsahuje i vitaminy Calivita, hřejivé polštáře Pecičky, nebo třeba magnetické šperky Energetix.

Ekologickým drogistickým zbožím se pak zabývá firma Dedra. Kosmetika je prostá chemických látek, splňuje přísná kritéria a náročné evropské atesty. Proto jsou produkty Dedra vhodné pro spotřebitele s alergiemi. Jelikož je pro Dedru velice důležitý zdravý životní styl, i elektrické spotřebiče a potřeby do domácnosti splňují ekologická kritéria. Z potřeb pro domácnost je možné jmenovat třeba přípravky na obuv, kůži a podlahy. K dostání je rovněž autokosmetika a čisticí prostředky na koberce a skla, osvěžovače vzduchu a textilií.

V sekci určené pro zahradu a dům najdete řadu výrobků pro domácnost: textil, dekorace, koberce, dekorativní vázy, hodiny, budíky a domácí spotřebiče. K dostání je i nízko otáčkový odšťavňovač Dedra Vitvit, který je nyní za zvýhodněnou cenu. Zapomenout zmínit nesmíme ani multifunkční varné a tlakové centrum Combivar. Multifunkčnost spočívá ve schopnosti nahradit až 16 jiných robotů. Ve vaší kuchyni pak rozhodně nemůžete postrádat spotřebič Varmix.

Tags: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>