Lze sehnat ojedinělé krby a krbová kamna zbudované dle přání?

Firma ProfiKrby je zaměřena na skvělé krby a spolehlivá krbová kamna – umělecká díla stavěná s důrazem na zákazníkovo přání, jež pracují s mnoha kombinacemi krbových vložek – designovými, k tomu navíc z aspektu využívání a celkového výkonu. Parádní krbová vložka Kobok vyplňuje krbová kamna o desetihodinové akumulační době, zároveň plní společenskou a designovou úlohu v každém interiéru.

Kompletní úhrn produktů zahrnuje krbové vložky Kobok, efektivní stavební materiály na krby, na tepelné rozvody, jednotlivá příslušenství pro krby a potřebné doplňky, značková krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, účelné kouřovody s příslušenstvím, spolu s postupy, udržováním a vyčištěním krbů. Samozřejmostí je rovněž veškeré čištění komínů. Případní zákazníci, kteří mají zájem o akumulační krby, krby s akumulační hmotou soustředěnou u krbové vložky, ve spalinovém vedení anebo na plášti krbu, mohou svůj krb doplnit o akumulační nádrž na vodu. Výše uvedené krby jsou skutečně výhodnější, jsou přínosné pro domácí hospodářství i životní prostředí.

Barevná paleta se sortimentem se orientuje na výtečná krbová kamna Thorma, užitečná krbová kamna Thorma s výměníkem, krásná krbová kamna ve tvarech krbů, ekonomicky výhodná akumulační krbová kamna a neustále populární sporáky na tuhá paliva. Významnou položkou, kterou ocení všichni majitelé kamen, značková krbová kamna Thorma a populární sporáky Thorma, jsou významné rezervní díly, kam můžeme řadit kupříkladu vyzdívku a náhradní skla pro krbová kamna.

Každá krbová vložka se nakupuje v návaznosti na zmíněné parametry: průměrný výkon v hodině, účinnost, rozměry sirky dveří s rámem, výška dveří, vyvedení, a k tomu průměr kouřovodu. Pro zájemce je tu krbová vložka, jež je zručně vyvedena v desítkách možných variant. Před nákupem kontaktujte naše zaměstnance, kteří jsou schopni poradit klientům, jaká krbová vložka se nejvíce hodí ke konkrétní stavbě.

Tags: , ,

2 reakce na Lze sehnat ojedinělé krby a krbová kamna zbudované dle přání?

  1. registracePR napsal:

    Letos jsem si nově zařizoval svou dílnu. Hledal jsem , kde si mohu koupit kvalitní dílenský stůl . Veškeré vybavení do dílny jsem nalezl v eshopu all4.cz společnosti PROFI LIGHT CS.

  2. registracePR napsal:

    Firma Fakro je nejrychleji se rozvíjející firmou v odvětví střešních oken na svĕtĕ. Fakro nabízí produkty nejvyšší kvality, splňující náročné požadavky na zdraví i bezpečnost . Výrobky Fakro jsou trvalé, funkční, energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>