Metody a koučing umějí zažehnat neočekávané deprese a obvyklé krize středního věku

Vyčpělá pracovní energie, vidina ztráty libida a mužství, hrozící krize středního věku, nadcházející deprese a psychické vyčerpání. To jsou pojetí, jež rmoutí leckterého muže. Kde se nachází ztracený smysl života? Jakým stylem můžeme opanovat stres, nepřátelské postoje, úzkostné stavy, deprese, tušení, že neznáme svoji životní cestu? Objevný projekt Moje síla se zaměřuje speciálně na muže, kteří se stále hledají, mají problém s realizací, případně je zajímá duchovno. Projekt je zaměřen i na muže, kteří baží po dobré kondičce, baží po jasném myšlení a navráceném smyslu života.

Avšak rádi oslovíme i ty z vás, kdo se chce odlišit, případně se chce orientovat jiným směrem, přejí si něco jiného, než je doposud potkalo. Profesionální koučing podává ruku mužům nacházejícím se na životních milnících, případně ty z vás, kdo touží přeměnit svůj osobní styl. Zajímáme se i o spiritualitu, a tak je koučing projektu Moje síla soustředěn jak na ideální duševní vývoj, tak na viditelný fyzický vývoj, zdraví a kondici. To jsou záměry projektu Moje síla.

Na Sílu Těla a Sílu Mysli se soustředíme v lekcích Ročního programu. Ale program Chci změnu je zase orientován na Sílu Srdce. Profesionální koučing Cest poznání a růstu Síly je pořádán při Pobytových programech za hranicemi Česka. Sportovní akce jako thajský box, běh nebo free diving jsou vyváženy lekcemi duševního růstu, nauka o sebeuznání a emocích. Zájemci o Průběžný program se mohou přidat kdykoliv během roku, Průběžný program se koná v Praze. Relaxační a uvolňovací cvičení ideálně vyvažují sportovní aktivitu a námahu. V Průběžném programu je koučing soustředěn na trénink mozku, právě Síla Myšlenky je podstatou těchto lekcí. Zájemci mají v Individuálním programu koučing připraven tak, aby si zasportoval, duševně se uvolnil, vyřešil nástrahy života, objevil pocit štěstí a harmonie.

Tags: , ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>