Nakupte si zvláštní autosamolepky i proužky na ráfky na své auto

Netušíte, jak své auto nebo svůj motocykl odlišit od ostatních dopravních prostředků? Řešením jsou jedinečné autosamolepky, které vám ozvláštní kapotu, ozdobí jiné části na vašm vozidle, i třeba ráfky. Vaše auto získá nápaditý vzhled, navíc za to zaplatíte symbolickou částku. Barevné a černobílé samolepky na auto se hodí ke každé barvě karoserie.

Neobvyklé autosamolepky pro vaše potěšení

Interesantní autosamolepky a pozoruhodné proužky dodává obchod PŽ Design, k mání jsou autosamolepky a proužky na ráfky za velice příznivé ceny. Naleznete zde polepy na boky, jakékoliv proužky na ráfky, rychlých pruhů, clonítek, pěkné polepy na budíky, znamenité zvířecí motivy, různé čínské znaky a další témata. Svůj účel stoprocentně naplní nabízené samolepky na auto, proužky na ráfky a ostatní zboží.

Oblíbené samolepky na auto jsou zhotoveny z profesionálních samolepících fólií, řežou se na plotru. Jedná se například o značky Avery, 3M, eventuálně označení ORACAL, které jsou opravdu odolné, vydrží vám 5 let. K dispozici jsou pro zákazníky autosamolepky s ještě větší odolností. Zájemci o tyto autosamolepky se však musejí na jejich zhotovení dohodnout osobně.

Víte, jak se vhodně nanášejí veškeré autosamolepky na automobily?

Jestliže už vlastníte odpovídající samolepky na auto, stačí vyčistit jeho povrch a samolepku nalepit. Veškeré samolepky na auto jsou velmi odolné, a tak je nezdevastuje ani déšť, ani prach, ani sluníčko, ani mráz. Pokud se vám motiv samolepky na auto přestane zamlouvat, samozřejmě že se dají zaměnit, jelikož se autosamolepky z jednotlivých karoserií dají jednoduše sejmout.

V obchodě si každý vybere jak trvanlivé samolepky na auto, tak populární proužky na ráfky, uvedené proužky na ráfky pasují na veškeré typy kol, vyrábějí se v mnoha šířkách. Zakoupené proužky na ráfky můžou být prosté, fluorescentní, případně reflexní, garance pozornosti na vozovkách je spolehlivá.

Tags: , ,

2 reakce na Nakupte si zvláštní autosamolepky i proužky na ráfky na své auto

  1. registracePR napsal:

    Prohlédněte si nabídku propagačních předmětů firmy UniMark s.r.o. – velký výběr od laciných reklamních předmětů až po luxusní dárkové sety. Firemní motiv Vám na přání natiskneme na produkty.

  2. registracePR napsal:

    Vyberte si z naší široké nabídky na webu printek3d.cz reklamní předměty, které Vám na přání potiskneme Vaším firemním logem nebo jiným obrázkem. Stačí na náš email zaslat poptávku s motivem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>