Přemýšlíte o odstranění tetování? Pak navštivte profesionální Laser centrum JIH.

Podstoupení plastické operace už dnes není ničím, za co by se lidé museli stydět. Dokonce můžeme říct, že jsou zákroky tohoto typu spíše moderní záležitostí. Další trend pak představují nejrůznější zásahy laserem jako je třeba laserová depilace, odstranění mateřských znamének či odstranění tetování. Na některé z nich se nyní blíže podíváme.

Bezbolestná, ale velice účinná laserová depilace

Odstraňovaní otravného ochlupení u žen, ale i u mužů, se dnes řadí mezi základní hygienické normy. Likvidování chloupků běžnými způsoby jako je třeba holení nebo vytrhávání je ovšem jenom dočasným řešením, které navíc není moc šetrné k vaší kůži. A právě z toho důvodu je zde laserová depilace. Ta má celou řadu výhod, takže ji dnes podstupuje čím dál více lidí. Laserový paprsek vniká do kůže a odstraňuje přímo vlasový kořen, nejenom samotný vlas. Z toho důvodu odstraňuje laserová depilace chloupky trvale, ale zároveň bezbolestně. Tuto metodu je pak možné doporučit všem, kteří mají tmavé chloupky nad horním rtem, na bradě nebo krku, v podpaží, tříslech a podobně.

Pomocí paprsků laseru lze odstraňovat také pigmentové skvrny a křečové žíly. Laser je ideální také pro odstranění tetování, které se dnes těší velké oblibě.

Moderní metody léčby akné

Akné je onemocněním, se kterým má problém spousta lidí. Nejčastěji trápí akné dospívající v období puberty, ale někdy akné přetrvává déle a často i celý život. Známe hned několik různých forem akné, kdy je na každou vhodný jiný druh léčby, která je volena podle způsobu a míry postižení pleti. Léčba akné představuje například fototerapii, která je vhodná pro lehčí formu akné, nebo je používána plazmaterapie či mikrojehličková frakční radiofrekvence, které se používají pro těžší formy akné. Všechny typy léčby jsou ale bezbolestné a velmi účinné.

Nestátní zdravotnické zařízení Laser centrum JIH

Všechny výše zmíněné zákroky a řadu dalších pak provádí profesionální centrum laserové a plastické chirurgie Lasercentrum JIH, s.r.o. v Českých Budějovicích. Na jeho stránkách www.ilk.cz najdete podrobné informace o všech zákrocích, vč. videí a fotek, stejně jako kompletní tým nebo kontakt.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>